Naujienos

         Jei 2015-aisiais turėjome apmokestinamų pajamų, tuomet iki š. m. gegužės 1-osios dienos galime dalį savo sumokėto pajamų mokesčio paskirti labdarai. Paremkime savo mėgstamas nepelno siekiančias organizacijas neišleisdami nei euro, o tiesiog skirdami joms iki  2 % nuo Gyventojų pajamųmokesčio !

    Tarp turinčių teisę gauti paramą organizacijų esame ir mes –VšĮ „Turiningas laisvalaikis“, organizuojantis aktyvaus gyvenimo įgūdžių skatinimo užsiėmimus vaikams, jaunimui ir suaugusiems. Už anksčiau gautą paramą buvo nupirkta mobili įgarsinimo kolonėlė, atnaujintas inventorius mankštoms, visiems KLŠA reitinginių varžybų dalyviams nupirktos metinės varžybų dalyvių kortelės, o jaunieji Di Dance šokėjai pasipuošė naujais marškinėliais.

        Taigi, visa Jūsų skirta parama metų eigoje grįžta Jums ir/ar Jūsų vaikams!

        Dėkojame už palaikymą ir šiais metais!

 

      

Duomenys, reikalingi pildant deklaracijos formą:

Paramos gavėjas - VšĮ „Turiningas laisvalaikis“

Įmonės kodas- 303297702 (rašomas E2 laukelyje)

              

Kaip galima skirti 2 proc. paramą?

Norintiems suteikti paramą, reikia užpildyti deklaracijos formąFR 0512 v2.

Šią formą galite:

                                              Nuoširdus AČIŪ  už skirtą laiką ir paramą!

Dabar svetainėje

Svetainėje lankosi 4 svečiai ir nėra prisijungusių narių

Informacija apie svetainę

Visas svetainės turinys priklauso Viešajai įstaigai "Turiningas laisvalaikis". Norint jį panaudoti kitur būtina gauti svetainės administracijos leidimą. Publikuojant šioje svetainėje paskelbtą informaciją yra būtina nurodyti svetainę , kaip informacijos šaltinį su nuoroda į ją. Dėl papildomos informacijos ir sąlygų suderinimo galima kreiptis adresu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 

store1