Renginiai

8-asis Draugystės tiltasBirželio 7-ąją Palangoje šypsojosi ne tik skaisti saulutė, bet ir daugiau nei tūkstantis šokėjų iš Lietuvos bei Latvijos, atvykusių į IX-ąjį  tarptautinį linedance šokių festivalį "Draugystės tiltas- 2014". 

    Šioje didžiausioje linijinių šokių šventėje jau antrą kartą dalyvavo ir mūsų linijinių šokių grupė Di Dance. Džiugu, kad šiais metais į Palangą važiavome mokėdami visus festivalio šokius, o jie pradedantiesiems tikrai nebuvo labai lengvi.

Edukacinis zygis 20            Besidomintiems karo istorija VšĮ "Turiningas laisvalaikis"  organizavo pažintinį-istorinį pėsčiųjų žygį. Kelionė į praeitį prasidėjo nuo sąnariukų mankštos ir pažinties su šiaurietiško ėjimo lazdomis. Vėliau, keliaudami po nuostabiai rudenėjantį Pavilnių regioninį parką, žygeiviai sužinojo istorinių pastatų ir įrenginių paskirtis, aplankė unikalias geologines vietoves bei karinius bunkerius. Pažintinio žygio metu smagiai kompanijai ne kartą teko  patikrinti  ir save. Pakeliui laukė  įvairūs, fizinių ir psichologinių jėgų reikalaujantys, išbandymai: "linksmieji" kalneliai, alkanas krokodilas, "minų" laukas, siauri tuneliai ir didžiuliai vorai. Džiugu, kad visi dalyviai padedami savo kolegų ir draugų sėkmingai įveikė ne tik trasą , bet ir save. 

2014-11-16 14.58.54          Patys ištvermingiausi ir drąsiausi VšĮ "Turiningas laisvalaikis" organizuojamų pėsčiųjų žygių dalyviai savaitgalį išbandė naują maršrutą -pėsčiomis žygeiviai apkeliavo aplink visą Šveicariją. Trasa labai vaizdinga ir įvairaus reljefo, tad artimiausiu metu kviesime ir daugiau dalyvių.

Naktinis zygis i Pavilnio bunkerius 33        Ruduo toks tamsus, šiek tiek drėgnas ir vėsus metų laikas. O ką gali veikti linksmas kolektyvas tamsiais rudens vakarais? O gi džiaugtis, šokti, mankštintis, bendrauti, keliauti, pramogauti ir kitaip turiningai leisti laisvalaikį! Lapkričio 8-osios dienos popietę, VšĮ "Turiningas laisvalaikis" organizavo "naktinį" žygį į Pavilnių regioninio parko bunkerius. Kodėl jis "naktinis"? O gi todėl, kad dabar temsta anksti ir tokiame žygyje gali dalyvauti jaunieji Di Dance šokėjai bei kiti mūsų jaunieji draugai, kurie domisi istorija, mėgsta nuotykius ir nori nugalėti kai kurias mažutes savo baimes :-). Bunkeriuose mūsų laukė "maži" voriukai, keli varliukai ir kiti požemių gyventojai... 

2014-11-23 Pasivaiksciojomas 19         Vėl savaitgalis ir vėl VšĮ "Turiningas laisvalaikis" organizuojamų žygių dalyviai keliaudami įvairiomis sveikatingumo trasomis, semiasi  iš gamtos energijos ir naujų jėgų. Šįkart vėl žygiavome aplink Šveicariją, bet jau visai kitokią. Atsisveikinant su rudeniu trasa jau buvo apklota šviežutėliu sniego patalu, tad natūraliai kyla mintys keisti vaiksčiojimo lazdas į slidinėjimo įrangą. Taigi, laukiame artėjančios žiemos su visais jos teikiamais malonumais. 

Informacija apie svetainę

Visas svetainės turinys priklauso Viešajai įstaigai "Turiningas laisvalaikis". Norint jį panaudoti kitur būtina gauti svetainės administracijos leidimą. Publikuojant šioje svetainėje paskelbtą informaciją yra būtina nurodyti svetainę , kaip informacijos šaltinį su nuoroda į ją. Dėl papildomos informacijos ir sąlygų suderinimo galima kreiptis adresu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 

store1